AIRSOFT Pilzno - Special Forces
Działalność w naszej grupie nie opiera się tylko i wyłącznie na airsofcie, choć jest on podstawą i wypełnia 80% czasu. Dołanczając się do naszej grupy ludzie mają możliwość wyboru. Albo spędzać miło czas rywalizując ze sobą, lub też jeśli są ambitni nauczyć się czegoś więcej. Również poznać podstawowe techniki samoobrony. Chcemy tą część w przyszłości znacznie rozwinąć tak, aby każdy mógł się czegoś porzytecznego nauczyć jeśli dopisze grupa.

Nasza spotkania to nie tylko strzelanki polegające na wyeliminowaniu przeciwnika. Staramy sie wprowadzać maksymalnie elementy poszczególnych działań taktycznych takich jak patrol, zwiad, eskorta, strategia działań w lesie czy kamuflarz. Special Forces Pilzno nastawione jest na "taktykę zieloną". Pierwszy skład ćwiczy jednak również na obiektach CQB tak więc są różne możliwości.

Oprócz samej samoobrony członkowie grupy mają możliwość nauczyć się bezpiecznego transportu "więźnia", obezwładniania przeciwnika, odbijanie zakladników oraz wszelkie działania na terenie wroga opartymi na cywilach. Staramy się przygotowywać tak scenariusze rozgrywek, aby maksymalnie wykorzystać różne konfiguracje dziłań w grupie.

Kolejna rzecza jaką można "zasmakować" są róznego rodzaju raidy dzienne czy nocne, jedno lub kilku dniowe. W najblizszej przyszłości chcemy również zorganizować surwiwale na dobrym poziomie na które będa mogły się załapać osoby spoza środowiska ASG.Możliwości jest sporo, zespół budują ludzie i jeśli będzie potrzeba i chęć to możemy tworzyć inne rzeczy.