AIRSOFT Pilzno - Special Forces
Naszą grupe budują młodzi ludzie, głównie uczniowie liceum i studenci, których miłość do ASG pcha nie ustannie do przodu. Mimo braku pieniędzy sporo żeśmy zainwestowali, aby dać podwaliny do stworzenia w Pilźnie jednego z nielicznych sposobów na alternatywne spędzanie wolnego czasu.

Kupiliśmy również sprzęt za własne pieniądze umożliwiający zabawę osobom spoza drużyny. Wiemy jednak, że są osoby, które chciały by w tak ciekawy sposób spędzać wolny czas zamiast pić piwo w knajpie czy włóczyć się bez celu po mieście, jednak nie stać ich na to. Chcielibyśmy stworzyć warunki do tego, by więcej osób mogło z nami bawić się i czegoś nauczyć. Zakupić sprzęt, akcesoria militarne i wspomóc ludzi w wyjazdach.

Mamy kilka projektów, które będziemy chcieli realizować i których jeszcze nie zdradzimy, jedno jest pewne - wiązać się to będzie z kolejnymi nie małymi wydatkami. Airsoft Pilzno już teraz na stałe wtapia się w życie społeczne Pilzna więc nie zrezygnujemy. Nasza reprezentacja, która jeździ po różnych ogólnopolskich zlotach cieszy się bardzo dobrą opinią, a nazwa "Pilzno" jest coraz nardziej rozpoznawalna w środowisku airsoftowym. Chcielibyśmy stworzyć warunki do działania na większą skalę.

Jeżeli doceniasz to co tworzymy w Pilźnie i chciałbyś nas wspomóc możesz skorzystać z możliwości dobrowolnych dotacji. Liczymy na to, że jakaś firma wspomoże naszą grupę, my będziemy na pewno starali się odwdzięczyć chociaż podziękowaniami na naszej stronie internetowej, a w przyszłości większą reklamą.

Każdy grosz jest ważny i każdy zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie dla dobra ludzi, którzy chcą wspólnie tworzyć coś ciekawego w Pilźnie.

AIRSOFT PILZNO
NR.KONTA: 50 1020 5558 1111 1428 4030 0315
TYTUŁEM: WSPIERAM ASG

 

Liczba osób, które wspomogły nas dotacją: 0